Viešajam sektoriui

 

„Judanti“ darbo vieta, susitikimai, sprendimai, kuriuos reikia priimti čia ir dabar, kelia iššūkius viešajam sektoriui. Įdiegę išmanius sprendimus galite lengviau pasiekti kolegas, optimaliau panaudoti įmonės resursus, užtikrinti savo veiklos operatyvumą ir duomenų saugumą.

M. parašas patogesniam darbui


Dabar galite pasirašyti juridinę galią turinčius elektroninius dokumentus būdami bet kurioje pasaulio vietoje – integruokite m. parašą su vidine duomenų valdymo sistema.

  • Saugu – m. parašo sPIN kodą žinote tik jūs ir vedate jį ne svetainėje, o telefone.
  • Paprasta – nebereikia skirtingų bankų kodų generatorių ir kortelių – visos bankų identifikavimo priemonės vienoje.
  • Patogu – organizacijos buhalteriai saugiai prisijungia prie e. bankininkystės ir atlieka visas reikalingas operacijas.

Sužinokite daugiau

Sąnaudų mažinimas transporto ūkyje


Sąnaudų mažinimas ir optimalus kuro naudojimas – kasdienis rūpestis valstybinėms įstaigoms. Transporto kontrolės sistema suteikia galimybę žymiai sumažinti kuro sąnaudas parenkant geriausius maršrutus, stebint automobilio eksploatacijos duomenis.

  • Realiu laiku galite kompiuteryje stebėti, kur yra transporto priemonės, važiavimą darbo ir ne darbo metu, nuvažiuotą kelią, nukrypimus nuo maršruto, kuro sąnaudas.
  • Optimalūs maršrutai – ne tik mažesnės išlaidos kurui, bet ir didesnis darbuotojų produktyvumas. Sutaupytą laiką darbuotojai gali skirti kitoms svarbioms užduotims.
  • Nelaimės ar vagystės atveju greitai nustatoma automobilio buvimo vieta.

Sužinokite daugiau

Mobilumo kaina – saugumas


Kai išmanieji įrenginiai keliauja kartu su jūsų darbuotojais, kyla neišvengiama grėsmė konfidencialiai organizacijos informacijai. Todėl siūlome saugumo sprendimus „Famoc“ ir „Samsung Knox“ – jūsų informacijos skydą.

  • Paprasta ir patogu – galite konfigūruoti įrenginių VPN, bevielį internetą, el. paštą bei įdiegti programėles nuotoliniu būdu.
  • Galimybė apriboti duomenų ir programėlių naudojimą užsienyje, kai darbuotojai vyksta į komandiruotes.
  • Ir jūs, ir darbuotojai galite būti ramesni – praradimo atveju lengva pašalinti įrenginyje esančius duomenis.

 

Gaukite pasiūlymą
Gaukite „Omnitel“ pasiūlymą! Ačiū!

Išsiuntėme jums SMS žinutę - atsakykite į ją „TAIP“ ir mes jums paskambinsime.

Jei esate „Omnitel“ klientas, su jumis susisieksime artimiausiu metu.

Įmonės pavadinimas ir / arba kodas Vardas, pavardė
Telefono numeris
+370 Neteisingas telefono numeris
El. paštas Neteisingas el. pašto adresas

Norėdami gauti „Omnitel“ pasiūlymus telefonu, patvirtinkite savo sutikimą, atsakydami į gautą SMS žinutę. Jeigu esate „Omnitel“ klientas, su jumis susisieks konsultantas.