Statybai ir nekilnojamam turtui

 

Brangūs įrenginiai ir medžiagos negali likti be priežiūros, o statybų projektuose visos dalyvaujančios grandys turi būti efektyviai valdomos. Išmaniosiomis technologijomis pagrįsti sprendimai leidžia sumažinti transporto kontrolės ir apsaugos sąnaudas, taupyti laiką ir užtikrinti operatyvumą kiekviename projekto etape.

Turto apsauga bet kur ir bet kada
 
Prižiūrėti visas statybų aikšteles ir parduodamas patalpas vis sudėtingiau? Dabar galite prižiūrėti savo įrangą bei patalpas per neribotą atstumą ir kontroliuoti juose įdiegtas technologines sistemas bei įrenginius.

  • Saugu net kai darbai vyksta už miesto ribų – patikimas ir greitas 4G ryšys ne tik leidžia kokybiškai naudotis vaizdo stebėjimo sprendimais, bet ir realizuoja juos vietovėse, kuriose nėra fiksuoto interneto ryšio.
  • Realiu laiku gaunate informaciją apie judesio, garso jutiklių ir signalizacijos suveikimą.
  • Telemetrija suteikia galimybę patiems stebėti patalpas ir įrangą nuotoliniu būdu.

Sužinokite daugiau

Modernūs sprendimai transporto ūkiui
 
Efektyvus automobilių parko naudojimas, transporto priemonių nusidėvėjimas ir kuro sąnaudų mažinimas – papildomi iššūkiai jūsų verslui. Sunkiasvorių automobilių kuro sąnaudos itin didelės, tačiau transporto kontrolės sistema padeda ne tik efektyviai valdyti jūsų transporto ūkį, bet ir žymiai sumažinti kuro sąnaudas.

  • Viskas vienoje sistemoje – realiu laiku galite kompiuteryje stebėti, kur yra transporto priemonės, nuvažiuotą kelią, kuro sąnaudas, variklio darbo režimus, darbo valandas.
  • Optimalūs sunkiasvorių automobilių maršrutai – kur kas mažesnės išlaidos jūsų verslui bei operatyviau atliekamos užduotys.

Sužinokite daugiau

 
Mobilios įrangos draudimas saugiam ir ramiam darbui
 
Mobilios įrangos naudojimas statybų aikštelėje reikalauja didesnio dėmesio ir apsaugos – tarp statybinės įrangos ir sunkiasvorių automobilių mažesni įrenginiai ne taip pastebimi. Todėl siūlome mobilios įrangos draudimo paslaugą įmonėms nuo 50 darbuotojų.

  • Sugedus įrenginiui arba jį praradus kompensuojame remonto ar atstatymo išlaidas.
  • Dirbdami su apdrausta įranga darbuotojai nepatiria streso ir užduotis atlieka operatyviau.

Sužinokite daugiau

Gaukite pasiūlymą
Gaukite „Omnitel“ pasiūlymą! Ačiū!

Išsiuntėme jums SMS žinutę - atsakykite į ją „TAIP“ ir mes jums paskambinsime.

Jei esate „Omnitel“ klientas, su jumis susisieksime artimiausiu metu.

Įmonės pavadinimas ir / arba kodas Vardas, pavardė
Telefono numeris
+370 Neteisingas telefono numeris
El. paštas Neteisingas el. pašto adresas

Norėdami gauti „Omnitel“ pasiūlymus telefonu, patvirtinkite savo sutikimą, atsakydami į gautą SMS žinutę. Jeigu esate „Omnitel“ klientas, su jumis susisieks konsultantas.