Prekybos ir paslaugų įmonėms

 

Nebereikia sukti galvos, kaip suvaldyti asortimentą, palaikyti tvarką sandėlyje, prižiūrėti įrenginius, kada pildyti ataskaitas ir susitikti su tiekėjais ar verslo partneriais. Dabar visa tai galima padaryti greičiau, pigiau, patogiau, efektyviau su išmanių sprendimų rinkiniu prekybos ir paslaugų įmonėms.

Lengviau suvaldykite didmeninę prekybą
 
Jeigu komercinės paskirties įrenginių, sandėlio likučių bei asortimento valdymas – kasdieniai jūsų verslo klausimai, specifiniai sprendimai didmeninės prekybos įmonėms – atsakymas į jūsų klausimus.
Jūsų verslas visada vienu žingsniu priekyje. Nieko nepraleidžiate pro akis ir viskam esate pasiruošę iš anksto.

  • Vienas iš sprendimų didmeninės prekybos įmonėms – telemetrijos būdu stebima šaldymo įranga: nuotoliniu būdu renkami duomenys apie techninę įrenginio būklę, temperatūrų pokyčius jame ir bendrą svorį – naujos galimybės greitai reaguoti į paklausos svyravimus.
  • Viskas vienoje vietoje – galite rinkti duomenis apie atsiskaitymus ir sisteminius sutrikimus.

Sužinokite daugiau

Mobiliai visuomenei mobilūs atsiskaitymai
 
Kliento piniginėje nėra grynųjų, aplink nematyti bankomatų, o jūs neturite banko kortelių skaitytuvų? Neturite ir klientų. Išvenkite tokių situacijų – dabar galite lengvai įdiegti banko kortelių skaitytuvus. Daugiau patogių atsiskaitymo būdų – daugiau klientų.
 

Sužinokite daugiau

Gaukite pasiūlymą
Gaukite „Omnitel“ pasiūlymą! Ačiū!

Išsiuntėme jums SMS žinutę - atsakykite į ją „TAIP“ ir mes jums paskambinsime.

Jei esate „Omnitel“ klientas, su jumis susisieksime artimiausiu metu.

Įmonės pavadinimas ir / arba kodas Vardas, pavardė
Telefono numeris
+370 Neteisingas telefono numeris
El. paštas Neteisingas el. pašto adresas

Norėdami gauti „Omnitel“ pasiūlymus telefonu, patvirtinkite savo sutikimą, atsakydami į gautą SMS žinutę. Jeigu esate „Omnitel“ klientas, su jumis susisieks konsultantas.