Gamybos įmonėms

 

Gamybos procese dalyvaujant tiekėjams, technikams bei kolegoms biure ypač svarbu užtikrinti efektyvią visų proceso dalyvių komunikaciją ir valdymą. Išmanūs sprendimai gamybos įmonėms padeda greitai apsikeisti informacija, priimti sprendimus netikėtose situacijose, mažinti apsaugos ir transporto sąnaudas.

Telemetrijos sprendimai gamybos objektams valdyti
 
Jeigu gamybos objektų įrenginių, sandėlio likučių valdymas – kasdieniai jūsų verslo iššūkiai, siūlome išmaniosiomis technologijomis pagrįstus telemetrijos sprendimus gamybos objektams valdyti.

  • Jūsų verslas visada vienu žingsniu priekyje. Nieko nepraleidžiate pro akis ir galite pasiruošti iš anksto – sistemoje renkami duomenys apie sunaudotus produktus, techninę įrenginio būklę ir jame vykstančius procesus.

Sužinokite daugiau

Turto apsauga bet kur ir bet kada

Gamybos objektams ir sandėliams reikalingos ypatingos saugos priemonės. Dabar galite per neribotą atstumą prižiūrėti savo patalpas ir kontroliuoti jose įdiegtas technologines sistemas bei įrenginius.

  • Nesvarbu, kur yra jūsų patalpos – patikimas ir greitas 4G ryšys ne tik leidžia kokybiškai naudotis vaizdo stebėjimo sprendimais, bet ir realizuoja juos vietovėse, kuriose nėra fiksuoto interneto ryšio.
  • Realiu laiku gaunate informaciją apie judesio, garso jutiklių ir signalizacijos suveikimą.
  • Nebereikia nerimauti – galite stebėti patalpas būdami bet kurioje pasaulio vietoje. Viskas, ko jums reikia, – turėti su savimi kompiuterį arba mobilųjį telefoną.

Sužinokite daugiau

 

Gaukite pasiūlymą
Gaukite „Omnitel“ pasiūlymą! Ačiū!

Išsiuntėme jums SMS žinutę - atsakykite į ją „TAIP“ ir mes jums paskambinsime.

Jei esate „Omnitel“ klientas, su jumis susisieksime artimiausiu metu.

Įmonės pavadinimas ir / arba kodas Vardas, pavardė
Telefono numeris
+370 Neteisingas telefono numeris
El. paštas Neteisingas el. pašto adresas

Norėdami gauti „Omnitel“ pasiūlymus telefonu, patvirtinkite savo sutikimą, atsakydami į gautą SMS žinutę. Jeigu esate „Omnitel“ klientas, su jumis susisieks konsultantas.