Apsaugos kompanijoms

 

Jūsų klientams svarbiausia – saugumas, mums – sprendimai, su kuriais galite nesunkiai užtikrinti savo klientų gerovę. Išmaniosios technologijos leidžia ne tik operatyviau valdyti saugos užduotis, bet ir mažinti transporto išlaidas, taupyti laiką, plėsti verslo galimybes.

Saugokite klientus geriau ir paprasčiau
 
Dabar su telemetrijos sprendimais galite per neribotą atstumą apsaugoti savo klientų patalpas ir kontroliuoti jose įdiegtas technologines sistemas bei įrenginius.

  • Galimybė reaguoti akimirksniu – realiu laiku gaunate informaciją apie judesio, garso jutiklių ir signalizacijos suveikimą patalpose.
  • Galite stebėti saugomas patalpas visada – viskas, ko jums reikia, – turėti kompiuterį arba mobilųjį telefoną.

Sužinokite daugiau

Modernūs sprendimai automobilių ūkiui
 
Optimalus automobilių parko naudojimas, efektyvus maršrutų planavimas ir kuro sąnaudų mažinimas – papildomi iššūkiai jūsų verslui. Transporto kontrolės sistema – mūsų siūlomi modernūs sprendimai efektyvesniam ir patogesniam jūsų transporto ūkio valdymui.

  • Viskas vienoje sistemoje – realiu laiku galite kompiuteryje stebėti, kur yra transporto priemonės, nuvažiuotą kelią, kuro sąnaudas, darbo valandas.
  • Optimalūs maršrutai – ne tik mažesnės išlaidos jūsų verslui, bet ir saugesni klientai. Dabar galite greičiau atvykti į saugomas patalpas įsibrovimo atveju.
  • Laimingi klientai dalijasi gera patirtimi, o tai – galimybė plėsti verslą.

Sužinokite daugiau

Gaukite pasiūlymą
Gaukite „Omnitel“ pasiūlymą! Ačiū!

Išsiuntėme jums SMS žinutę - atsakykite į ją „TAIP“ ir mes jums paskambinsime.

Jei esate „Omnitel“ klientas, su jumis susisieksime artimiausiu metu.

Įmonės pavadinimas ir / arba kodas Vardas, pavardė
Telefono numeris
+370 Neteisingas telefono numeris
El. paštas Neteisingas el. pašto adresas

Norėdami gauti „Omnitel“ pasiūlymus telefonu, patvirtinkite savo sutikimą, atsakydami į gautą SMS žinutę. Jeigu esate „Omnitel“ klientas, su jumis susisieks konsultantas.