Sony Xperia X Performance

Spalvos
Kiekis E. Salone pakankamas
 

Aukščiausios klasės išmanusis telefonas su kamera, kuri nuspėja kitą jūsų žingsnį. Susipažinkite su naujuoju „Sony“ šeimos flagmanu – „Xperia X Performance“.

Dizainas vertas nuodėmės

Kartą paėmę „Sony Xperia X Performance“ į rankas, negalėsite ištrinti malonių pojūčių iš atminties. Lenktas ekranas, glotni metalo nugarėlė, bet tai dar ne viskas. Juodas grafitas, išskirtinai daili balta. O gal auksinis rafinuotumas ar romantiška rožinė? Rinkitės spalvą savo charakteriui.

Rekordus mušanti sparta

„Xperia X Performance“ išmaniajame telefone integruotas keturių branduolių „Qualcomm Snapdragon 820“ procesorius bei „Cat9“ duomenų perdavimo technologija suteikia naujus greičio pojūčius. Su tokiais galėtų varžytis nebent Usainas Boltas.

23 MP kamera preciziškai fotografijai

Už erelio akį žvitresnės naujosios kameros linzės nepraleidžia nei vienos akimirkos. „Sony Xperia X Performance“ 23 MP galinė kamera nuotrauką padaro per mažiau nei 0,6 s. Be to, „SteadyShot“ technologija išlygina vaizdą, todėl galite įamžinti akimirkas net intensyviai judėdami.

Kamera nuspėjanti ateitį

Automatinis fokusavimas žengė didelį žingsnį į priekį. Remiantis „Sony“ technologijomis sukurta „Predictive Hybrid Autofocus“ sistema yra tikras šedevras: jūs pasirenkate objektą fokusavimui, o „Xperia X Performance“ kamera automatiškai seka jo judėjimą. Tai reiškia, kad jūsų pasirinktas objektas visada išlieka ryškus ir aiškus. Nuo šiol galite nebesijaudinti, kad paleisite savo taikinį iš radaro – viskuo pasirūpins jūsų išmanusis telefonas.

13 MP priekinė kamera nepriekaištingoms asmenukėms

Tai, ką kiti išmanieji telefonai turi pagrindinėje kameroje, „Sony Xperia X Performance“ turi priekinėje. Paruoškite savo plačiausią šypseną, nes 13 MP kamera pasiruošusi padaryti jus žvaigžde dieną ir naktį.

Vanduo – ne bėda

Apliejote savo išmanųjį telefoną vandeniu? Nesijaudinkite, nes „Sony Xperia X Performance“ yra tam pasiruošęs. „Sony“ vandeniui atsparus dizainas atlaiko vandens lašus, kurie telefoną gali pasiekti kasdienėse situacijose.

Kodėl verta pirkti internetu?
  • Saugu pirkti
  • Grąžinimo garantija
  • Greitas pristatymas
Gaukite pasiūlymą
Gaukite „Omnitel“ pasiūlymą! Ačiū!

Išsiuntėme jums SMS žinutę - atsakykite į ją „TAIP“ ir mes jums paskambinsime.

Jei esate „Omnitel“ klientas, su jumis susisieksime artimiausiu metu.

Įmonės pavadinimas ir / arba kodas Vardas, pavardė
Telefono numeris
+370 Neteisingas telefono numeris
El. paštas Neteisingas el. pašto adresas

Norėdami gauti „Omnitel“ pasiūlymus telefonu, patvirtinkite savo sutikimą, atsakydami į gautą SMS žinutę. Jeigu esate „Omnitel“ klientas, su jumis susisieks konsultantas.