Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Sąskaitų pavyzdžiai ir paaiškinimai

Dokumentai, sudarantys mėnesio sąskaitą:

PVM sąskaita faktūra

Tai buhalterinis dokumentas, kuriame pateikiama mokėtina suma už paslaugas kiekvienam abonentui ir galutinė sąskaitos suma. Čia taip pat nurodomas mokėjimų balansas.
 
PVM sąskaitos – faktūros pavyzdys ir paaiškinimai

Abonento paslaugų ataskaita

Atskira kiekvieno abonento ataskaita, kurioje nurodytos tam abonentui suteiktos paslaugos bei mokesčiai.

Abonento paslaugų ataskaitos faktūros pavyzdys ir paaiškinimai

 

  • Sąskaitas klientams išrašome kartą per mėnesį – paskutinės mėnesio dienos data. Sąskaita išrašoma už praėjusį mėnesį suteiktas paslaugas. (Ryšio paslaugos užsienyje apmokestinamos gavus informaciją iš užsienio operatorių, todėl sąskaitą už jas galime pateikti kiek vėliau.)
  • Sąskaitos pradedamos formuoti paskutinę ataskaitinio periodo dieną, apie 19 valandą, todėl ta dalis skambučių, žinučių, mobiliojo interneto, atliktų po pradėto sąskaitos formavimo, yra įtraukiama į kito mėnesio sąskaitą.

Klientui išsiunčiame tokius dokumentus:

  • PVM sąskaitą faktūrą - tai buhalterinis dokumentas, kuriame pateikiama mokėtina suma už paslaugas kiekvienam abonentui ir galutinė sąskaitos suma. Taip pat pateikiama informacija apie išrašytas sąskaitas, kliento atliktas įmokas nurodytu laikotarpiu ir mokėtiną sumą už visus abonentus (įskaitant likusius praėjusių laikotarpių įsiskolinimus arba permokas).
  • Bankinio mokėjimo kvitą - užpildytą mokėjimo dokumentą, kurį galima pateikti, atsiskaitant grynaisiais pinigais banke, pašte ar kitoje mokėjimus priimančioje įstaigoje.
  • Abonento paslaugų ataskaitą - joje pateikiama detali informacija apie paslaugų, kuriomis naudojosi abonentai, kiekį ir kainą.

Neradote reikalingo atsakymo? Susisiekite konsultacijoje internetu.

Gaukite pasiūlymą
Gaukite „Omnitel“ pasiūlymą! Ačiū!

Išsiuntėme jums SMS žinutę - atsakykite į ją „TAIP“ ir mes jums paskambinsime.

Jei esate „Omnitel“ klientas, su jumis susisieksime artimiausiu metu.

Įmonės pavadinimas Vardas, pavardė
Telefono numeris
+370 Neteisingas telefono numeris
El. paštas Neteisingas el. pašto adresas

Norėdami gauti „Omnitel“ pasiūlymus telefonu, patvirtinkite savo sutikimą, atsakydami į gautą SMS žinutę. Jeigu esate „Omnitel“ klientas, su jumis susisieks konsultantas.