Apie mus

 

„Omnitel“ yra mobiliojo ryšio bendrovė, teikianti telekomunikacijų ir duomenų perdavimo paslaugas Lietuvos gyventojams ir įmonėms. Mūsų ryšio paslaugos padeda žmonėms bendrauti, dalintis informacija, o verslui tiekiami išmanūs sprendimai – plėstis ir augti. Siekiame tapti telekomunikacijų partneriu, kuris pajunta klientų poreikius anksčiau, nei jie juos įvardija.

Veiklą pradėję 1995 m. kaip pirmasis šalyje mobiliojo ryšio operatorius, šiandien savo klientams užtikriname plačiausią ir sparčiausią mobiliojo interneto tinklą. Tvirtai pirmaujame rinkoje pagal 4G LTE tinklo aprėptį. Šiuo metu mūsų 4G ryšys yra pasiekiamas beveik 99 proc. Lietuvos gyventojų.

Nuo 2016 m. sausio 4 dienos „Omnitel“ yra TEO LT, AB dukterinė įmonė ir kartu su „Teo“ priklauso vienai didžiausių Europos telekomunikacijų kompanijų „Telia Company“ grupei.

2016 m. birželio 8 d. „Omnitel“ pertvarkyta iš uždarosios akcinės bendrovės į akcinę bendrovę. Po pertvarkos veiklą tęsia AB „Omnitel“ .

2016 m. birželio 9 d. TEO LT, AB ir jos dukterinių įmonių – AB „Omnitel“ ir AB „Baltic Data Center“ – valdybos patvirtino TEO LT, AB , AB „Omnitel“  ir AB „Baltic Data Center“  reorganizavimo sąlygas. 

Reorganizavimo sąlygų pagrindu „Teo“, „Omnitel“ ir „Baltic Data Center“ yra reorganizuojamos pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.97 straipsnio 3 dalį prijungimo būdu, prijungiant AB „Omnitel“, kuri po reorganizavimo baigs savo veiklą kaip juridinis asmuo, ir  AB „Baltic Data Center“, kuri po reorganizavimo baigs savo veiklą kaip juridinis asmuo, prie TEO LT, AB, kuri po reorganizavimo tęs savo, „Omnitel“ ir „Baltic Data Center“ vykdytą veiklą.

2016 m. gruodžio 15 d. vyksiančiam TEO LT, AB akcininkų susirinkimui siūloma patvirtinti „Teo“, „Omnitel“ ir BDC reorganizavimą ir po reorganizavimo veiklą tęsiančios įmonės pavadinimą pakeisti į Telia Lietuva, AB.

Mūsų tikslas ir vertybės
Visos „Telia Company“ grupės įmonės dirba, siekdamos tapti naujos kartos telekomunikacijų bendrove. Plėsdami verslą ir siekdami įkvėpimo kasdieniame darbe, turime artimai bendradarbiauti su klientais, todėl mūsų tikslas glaudžiai susijęs su klientais ir jų poreikių patenkinimu.
Mūsų vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdien: Dare, Care, Simplify.

Apie „Telia Company“
Švedijos bendrovė „Telia Company“ turi daugiau nei 21 tūkst. darbuotojų ir veikia 15 pasaulio šalių nuo Norvegijos iki Turkijos. Savo veiklą „Telia Company“ pradėjo dar šeštajame XIX amžiaus dešimtmetyje ir yra viena iš mobiliojo ryšio pradininkių. 

„Telia Company“ įmonių grupės paslaugomis naudojasi 27 mln. abonentų įvairiose pasaulio šalyse. 85 proc. viso interneto srauto Europoje šiuo metu nukreipiama per „Telia Company“ tinklą. Tarptautinės patirties pritaikymas vietinėse rinkose leidžia „Telia Company“ geriausiai panaudoti turimus resursus ir patirtį. Tai susiję tiek su paslaugų teikimu, tiek su atsakomybe ir etika versle – sritimi, kuriai įmonė skiria ypatingą dėmesį.

„Telia Company“ akcijomis prekiaujama „Nasdaq Stockholm“ ir „Nasdaq Helsinki“ vertybinių popierių biržose.

Gaukite pasiūlymą
Gaukite „Omnitel“ pasiūlymą! Ačiū!

Išsiuntėme jums SMS žinutę - atsakykite į ją „TAIP“ ir mes jums paskambinsime.

Jei esate „Omnitel“ klientas, su jumis susisieksime artimiausiu metu.

Įmonės pavadinimas ir / arba kodas Vardas, pavardė
Telefono numeris
+370 Neteisingas telefono numeris
El. paštas Neteisingas el. pašto adresas

Norėdami gauti „Omnitel“ pasiūlymus telefonu, patvirtinkite savo sutikimą, atsakydami į gautą SMS žinutę. Jeigu esate „Omnitel“ klientas, su jumis susisieks konsultantas.