Pranešimai spaudai

Lietuvos atlikėjų muzikos „Spotify“ platformoje perklausyta daugiau nei 130 tūkst. kartų

Kovo 30 d. 2015 m.
Rudenį startavusios oficialaus „Spotify“ partnerio Lietuvoje „Omnitel“ ir muzikos agentūros „BonOnBon“ iniciatyvos dėka „Spotify“ grojaraštį jau papildė daugiau nei 50 įvairių Lietuvos atlikėjų albumų bei singlų, kuriuose esančių kūrinių buvo perklausyta daugiau nei 130 tūkst. kartų.
 
Nuo šiol „Spotify“ platformoje galima rasti dar įvairesnės muzikos, pradedant festivalio „Akacijų alėja“ bardų kūryba ir folkloro ansamblio „Lietuva“ dainomis, iki metalo atstovų „Ossastorium“, šių metų Eurovizijos dainų konkurse dalyvausiančio Vaido Baumilos muzikos, Virgio Stakėno bei Gyčio Paškevičiaus kūrybos.
 
daugiau..

Per 20 metų „Omnitel“ tinkle prakalbėta 60 tūkst. metų

Kovo 16 d. 2015 m.
Lygiai prieš 20 metų, 1995-ųjų kovo 16-ąją, Lietuvoje pirmą kartą suskambėjo GSM mobilusis telefonas. GSM mobiliojo ryšio mūsų šalyje pradininkė bendrovė „Omnitel“ skaičiuoja, kad per du dešimtmečius jos tinkle prakalbėta 60 tūkst. metų, o mobilieji telefonai skambėjo daugiau kaip 10,7 mlrd. kartų.
 
daugiau..

„Omnitel“ sprendimas - nedrįstantiems naudotis internetu užsienyje

Kovo 04 d. 2015 m.
Bendrovės „Omnitel“ duomenimis, 72 proc. lietuvių, keliaujančių po Europos Sąjungos šalis, ir  net 81 proc. keliaujančių kitose užsienio šalyse nesinaudoja mobiliojo interneto paslaugomis. Dauguma keliautojų taip elgiasi baimindamiesi mėnesio pabaigoje gauti neplanuoto dydžio sąskaitą. Pagrindinė nerimo priežastis yra įsitikinimas, kad kontroliuoti suvartojamų duomenų kiekį yra labai sudėtinga.
daugiau..

Per dvi dienas į „Kino pavasarį“ iššluota 10,4 tūkst. bilietų

Kovo 04 d. 2015 m.
„Omni ID“ privalumų kortelės turėtojai, pasinaudodami išskirtine galimybe pirmieji įsigyti bilietus į „Kino pavasarį“ tik už 3,20 EUR (11,04 Lt), per dvi pirmąsias dienas jų nupirko daugiau kaip 10,4 tūkst. Į kovo 19 d. prasidėsiantį festivalį daugiausia bilietų įsigyta Vilniuje, iš viso net 9,3 tūkst.
daugiau..

„TeliaSonera“ 4G LTE ryšiu gali naudotis daugiau kaip 5 milijonai Baltijos šalių gyventojų

Vasario 23 d. 2015 m.
Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikiančių „TeliaSonera“ grupės operatorių „Omnitel“, LMT ir EMT 4G LTE ryšio aprėptis pasiekė 85 proc., arba 5 milijonus, Baltijos šalių gyventojų. Prieš penkerius metus „TeliaSonera“ buvo pirmoji pasaulyje, pradėjusi teikti komercines 4G LTE ryšio paslaugas, o šiandien 4G LTE lyderės pozicijas visose Baltijos šalyse užsitikrinusi įmonių grupė pirmauja ir diegiant dar modernesnę 4G+ LTE Advanced technologiją.
daugiau..
1 2 148 Pirmyn