Pranešimai spaudai

„Omnitel“ sprendimas - nedrįstantiems naudotis internetu užsienyje

Kovo 04 d. 2015 m.
Bendrovės „Omnitel“ duomenimis, 72 proc. lietuvių, keliaujančių po Europos Sąjungos šalis, ir  net 81 proc. keliaujančių kitose užsienio šalyse nesinaudoja mobiliojo interneto paslaugomis. Dauguma keliautojų taip elgiasi baimindamiesi mėnesio pabaigoje gauti neplanuoto dydžio sąskaitą. Pagrindinė nerimo priežastis yra įsitikinimas, kad kontroliuoti suvartojamų duomenų kiekį yra labai sudėtinga.
daugiau..

Per dvi dienas į „Kino pavasarį“ iššluota 10,4 tūkst. bilietų

Kovo 04 d. 2015 m.
„Omni ID“ privalumų kortelės turėtojai, pasinaudodami išskirtine galimybe pirmieji įsigyti bilietus į „Kino pavasarį“ tik už 3,20 EUR (11,04 Lt), per dvi pirmąsias dienas jų nupirko daugiau kaip 10,4 tūkst. Į kovo 19 d. prasidėsiantį festivalį daugiausia bilietų įsigyta Vilniuje, iš viso net 9,3 tūkst.
daugiau..

„TeliaSonera“ 4G LTE ryšiu gali naudotis daugiau kaip 5 milijonai Baltijos šalių gyventojų

Vasario 23 d. 2015 m.
Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikiančių „TeliaSonera“ grupės operatorių „Omnitel“, LMT ir EMT 4G LTE ryšio aprėptis pasiekė 85 proc., arba 5 milijonus, Baltijos šalių gyventojų. Prieš penkerius metus „TeliaSonera“ buvo pirmoji pasaulyje, pradėjusi teikti komercines 4G LTE ryšio paslaugas, o šiandien 4G LTE lyderės pozicijas visose Baltijos šalyse užsitikrinusi įmonių grupė pirmauja ir diegiant dar modernesnę 4G+ LTE Advanced technologiją.
daugiau..

„Omnitel“ ir TEO prisijungė prie tarptautinės iniciatyvos saugant vaikus internete

Vasario 10 d. 2015 m.
„TeliaSonera“ valdomos bendrovės „Omnitel“ ir TEO prisijungė prie Interpolo iniciatyvos dėl vaikų apsaugos internete ir pradėjo naudoti  „Net Clean“ sprendimą, ribojantį tarptautinės kriminalinės policijos organizacijos Interpol sąraše esančių interneto svetainių su vaikų seksualinio išnaudojimo turiniu prieinamumą.
 
daugiau..

„Omnitel“ verslo klientams siūlo užtikrinti išmaniųjų įrenginių saugumą nuotoliniu būdu

Vasario 09 d. 2015 m.
Tuos pačius išmaniuosius įrenginius Lietuvos gyventojai naudoja ir darbui, ir asmeniniams poreikiams, todėl jų saugumo problema tampa vis aktualesnė. 2014 m pabaigoje „Omnitel“ užsakymu atliktas SIC tyrimas atskleidė, kad 73 proc. Lietuvos įmonių vadovų saugumą nurodo kaip labai svarbų ar svarbų telekomunikacijos paslaugų aspektą. Panašios tendencijos vyrauja ir kitose šalyse. Net 59 proc. Jungtinės Karalystės aukščiausio lygio vadovų mano, kad saugumo incidentų prieš jų įmonę šiemet bus daugiau nei pernai, ir nors Jungtinės Karalystės skaičiai rodo, kad nors saugumo spragų pernai buvo fiksuojama mažiau, vidutinė jų kaina įmonėms per praėjusius metus beveik padvigubėjo, ypatingai mažoms įmonėms - nuo 600 tūkst. iki daugiau kaip 1 mln. svarų sterlingų (PWC, 2014 Information Security Breached Survey).
daugiau..
1 2 148 Pirmyn