Pranešimai spaudai

„Omnitel“ planai pradeda galioti Baltijos ir Šiaurės šalyse

Vasario 04 d. 2016 m.
Nuo šiol „Omnitel“ klientai, naudojantys visus šiuo metu parduodamus planus, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Danijoje kalbės ir naršys tomis pačiomis sąlygomis kaip Lietuvoje.
daugiau..

„Teo“ įsigijo „Omnitel“ akcijas

Sausio 05 d. 2016 m.
IT ir telekomunikacijų bendrovė „Teo“ įsigijo 100 procentų „Omnitel“ akcijų iš dabartinės jos savininkės – bendrovės „TeliaSonera“. Užbaigdami šį sandorį „Teo“ ir „Omnitel“ pradeda bendrą naujos kartos telekomunikacijų verslą Lietuvoje.
 
daugiau..
„Teo“ įsigijo „Omnitel“ akcijas

Oficialu: „Omnitel“ klientai naudojasi greičiausiu 4G internetu didžiausioje Lietuvos teritorijoje

Gruodžio 21 d. 2015 m.
Pirmą kartą Lietuvos mobiliojo ryšio matavimų istorijoje Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia 4G tinklų duomenis, kurie atkleidžia, jog „Omnitel“ 4G mobilusis ryšys yra plačiausias Lietuvoje ir dengia 85 proc. šalies teritorijos. Tuo tarpu RRT mobiliojo interneto spartos skaičiuoklė parodo, kad „Omnitel“ klientai naudojasi ir sparčiausiu šalyje 4G bei 3G internetu.
 
daugiau..

„Spotify“ pirmą kartą skelbia Lietuvoje klausomiausius kūrinius ir atlikėjus

Gruodžio 10 d. 2015 m.
Populiariausia pasaulyje muzikos transliacijų internete platforma „Spotify“ pirmą kartą pristato statistiką su lietuvių mėgstamiausiais kūriniais ir atlikėjais. Skaičiuojant „Spotify“ perklausas visuose įrenginiuose, populiariausias atlikėjas Lietuvoje 2015 m. – britų dainininkas Ed Sheeran, o daugiausia kartų skambėjo amerikiečių elektroninės muzikos grupės „Major Lazer“ kūrinys „Lean On“. Tuo tarpu lietuvių išmaniuosiuose telefonuose dažniausiai sukosi amerikiečių reperio Wiz Khalifa daina „See You Again“.
 
daugiau..
„Spotify“ pirmą kartą skelbia Lietuvoje klausomiausius kūrinius ir atlikėjus

Mobiliosios įrangos priežiūros ir remonto rinkoje – naujas žaidėjas

Gruodžio 03 d. 2015 m.
Veiklą Lietuvoje pradeda vienas didžiausių Baltijos šalyse autorizuotų mobiliųjų telefonų ir išmaniųjų prietaisų paslaugų centrų TSC („Telekomunikacijų serviso centras“). Mobiliąją įrangą taisanti ir prižiūrinti bendrovė bendradarbiauja su 6 iš 9 Baltijos šalyse veikiančių operatorių, tarp jų – ir su „TeliaSonera“ priklausančia „Omnitel“. Nuo šiol TSC tampa prioritetiniu šios mobiliojo ryšio bendrovės partneriu siunčiant įrangą remontui iš salonų.
 
daugiau..
Mobiliosios įrangos priežiūros ir remonto rinkoje – naujas žaidėjas
1 2 156 Pirmyn