Pranešimai spaudai

„Omnitel“ padės neregiams ir silpnaregiams išsirinkti išmaniuosius telefonus

Gegužės 22 d. 2015 m.
Daugėjant išmaniųjų telefonų, žmonėms su regėjimo negalia juos išsirinkti tampa vis sudėtingiau. Todėl Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) atstovai kartu su „Omnitel“ įgyvendina projektą, kurio tikslas – išbandyti neregiams ir silpnaregiams pritaikytus išmaniuosius telefonus, įvertinti juos ir pateikti savo rekomendacijas LASS nariams bei telefonų gamintojams.
daugiau..

Augant išmaniųjų įrenginių saugumo svarbai – naujas sprendimas verslui iš „Omnitel“

Gegužės 18 d. 2015 m.
Vis daugiau darbuotojų tą patį išmanųjį įrenginį naudojant ir darbui, ir laisvalaikiui, neišvengiamai kyla grėsmė jame esančiai konfidencialiai bendrovių informacijai. Šiai problemai spręsti „Omnitel“ siūlo bendrovės „FancyFon“ sprendimą verslui „FAMOC“, pritaikytą instaliuoti tiek internetiniame debesyje, tiek ir įmonės ar įstaigos serveryje. Tai itin aktualu su konfidencialia informacija dirbančioms bendrovėms bei institucijoms. Naujasis produktas taip pat pasižymi plačiu papildomų funkcijų spektru, jį palaiko daugelis išmaniųjų įrenginių.
daugiau..

Mobiliojo e. parašo platinimui „Omnitel“ pasitelkė partnerius

Gegužės 04 d. 2015 m.
Rekordiškai augant mobiliojo e. parašo paklausai, bendrovės „Omnitel“ klientai jį įsigyti jau gali ne tik „Omnitel“ salonuose, bet ir bet kuriame Registrų centro, Šiaulių banko ir „Danske Bank“ klientų aptarnavimo padalinyje, iš viso – beveik 170 vietų visoje Lietuvoje.
daugiau..

„Omnitel“ 4G ryšiui – jau ketveri

Balandžio 28 d. 2015 m.
Lygiai prieš ketverius metus – 2011-ųjų balandžio 28 dieną „Omnitel“ pirmoji Lietuvoje pradėjo teikti 4G LTE mobiliojo ryšio paslaugas. Kad naujausios kartos ryšys iš pagrindinių didžiųjų miestų gatvių paplistų po visą šalį ir taptų prieinamas daugeliui vartotojų, „Omnitel“ visą šį laikotarpį nuosekliai vykdė tinklo plėtrą bei modernizavimą.
daugiau..

„Omnitel“ klientams - nemokamas ryšys su Nepalu

Balandžio 26 d. 2015 m.
„Omnitel“ priėmė sprendimą neapmokestinti skambučių bei trumpųjų žinučių į Nepalą.
daugiau..
1 2 149 Pirmyn