MMS vaizdo žinutės

Fiksuokite vaizdus bei garsus ir dalinkitės jais su draugais naudodami vaizdo žinutes (angl. Multimedia Messaging Service, MMS). 
 
  • Tapus nauju OMNITEL EXTRA vartotoju, MMS paslauga Jums įjungiama automatiškai ir netrukus specialia SMS žinute Jums atsiunčiami OMNITEL MMS telefono parametrų nustatymai. Išsaugokite šiuos parametrus (pasirinkite: IŠSAUGOTI NUSTATYTUS PARAMETRUS (SAVE SETTINGS )).
  • MMS žinutės kaina - 0,07 Eur.
  • Jeigu MMS paslauga nebuvo Jums automatiškai įjungta arba paslaugos atsisakėte, MMS paslaugą galite užsisakyti SMS žinute. Siųskite SMS su tekstu +MMS numeriu 1301 (SMS žinutės ir nustatymų atsiuntimas - nemokami).
 
Jei Jūsų telefone nustatymai neveikia, MMS telefono parametrų nustatymus galite įdiegti rankiniu būdu:
 
MMS telefono parametrų įdiegimas rankiniu būdu Duomenų nešmena – GPRS
Kreipties taško pavadinimas (APN) – gprs.mms.lt
Prisijungimo būdas – saugus
Vartotojo vardas – mms
Slaptažodis – mms
Tarpinio serverio IP adresas – 194.176.32.149
Tarpinio serverio prievadas – 8080
MMSC adresas – http://mms.omnitel.net:8002/
 
  • MMS žinutę galite siųsti tiesiai iš mobiliojo telefono į kitą mobilųjį telefoną arba į elektroninio pašto dėžutę. Siųsti MMS galite OMNITEL ir BITĖ vartotojams. Maksimalus MMS dydis yra 300 Kb.
  • Paslauga gali naudotis visi OMNITEL klientai ir OMNITEL EXTRA vartotojai, turintys telefonų modelius su MMS funkcija. Tokių telefonų ekranai spalvoti, didelės raiškos.
  • Būdami Lietuvoje, galite siųsti MMS į užsienį. Pasitikrinkite čia, į kurias šalis ir kurių operatorių vartotojams galite siųsti MMS.