Bendrovės vadovo žodis

 2011 m. „Omnitel“ buvo išskirtiniai metai, kada kartu su kitomis 17 „TeliaSonera“ grupės kompanijų atnaujinome savo prekės ženklą. Kartu su prekės ženklo pokyčiu pristatėme ir „Omnitel“ strategiją nusakančią žinutę mūsų klientams: „Pirmiausia – Jūs“. Tai sakydami, mes pažadame, kad visus savo veiksmus grįsime labai aiškiu principu: pirmiausia – Jūs, mūsų klientai.
 
Mūsų organizacijai, šiemet švenčiančiai savo 20 metų gimtadienį, tai buvusių pasiekimų tęsinys ir naujo etapo pradžia. Praeityje paliekame kelią, kupiną iššūkių, atradimų ir nuolatinio siekio tobulėti, diegti naujoves ir suteikti tik geriausias, aukščiausios kokybės paslaugas mūsų vartotojams: nuo pat 1992 m., kai pirmieji įkūrėme palydovinio ryšio stotį, iki šių metų, kada vos prieš kelias savaites pirmieji pradėjome teikti komercines 4G LTE paslaugas. Įkvėpti šių pasiekimų ir mūsų klientų pasitikėjimo tęsime ir pradėsime naujas iniciatyvas, kurios leis mums būti visaverčiais ir atsakingais visuomenės nariais.
 
2008 m. pradėjome didelio visuomenės palaikymo sulaukusią iniciatyvą „Augink atsakingai“, kuriosmisija – inicijuoti, skatinti bei remti įvairias nacionalinio masto programas, padedančias skatinti Lietuvos visuomenės kūrybiškumą. Šiais metai ši veikla išaugo į naują profesinę savanorystę skatinančią iniciatyvą „Kam to reikia?!“, kurią kuriame kartu su partneriais „Swedbank“. Kūrybinga, veržli ir lyderio savybėmis pasižyminti karta gali būti išugdyta tik tuomet, jei ji noriai semsis ne tik teorinių žinių, bet gaus ir patarimų bei pavyzdžių, kaip šias žinias pritaikyti darbe, siekiant karjeros. Tikime, kad nauja iniciatyva padės šiam tikslui suvienyti verslo įmonių ir mokyklų pajėgas.
 
 
Antanas Zabulis, „Omnitel“ prezidentas 
Ar ši informacija Jums yra aiški?
Taip Ne